preskoči na sadržaj

Osnovna škola Vladimira Nazora Škabrnja

Login
Tražilica
facebook škole

  

ŠKOLSKI JELOVNIK

RASPORED INFORMACIJA

ŠKOLSKI KALENDAR

PISANE PROVJERE

UPISI U PRVI RAZRED

SAVJETOVANJE OSMAŠA

OFFICE 365

Zaštitite svoju privatnost

Sigurnije na internetu

Ne govoru mržnje

Vremenska prognoza

Kalendar
« Kolovoz 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Brojač posjeta
Ispis statistike od 10. 9. 2014.

Danas: 3
e-Dnevnik za učenike

PORTALI ZA UČENJE

 

_____________________________

Portal za škole 

 

_____________________________

Portal za učenje na daljinu 

  

_____________________________

Školski portal

_____________________________

Hlapićev portal 

_____________________________

KORISNI LINKOVI

 

_____________________________

e - Lektire

 

_____________________________

jezični savjeti

  

_____________________________

Gradska knjižnica Zadar

  

_____________________________

Digitalna knjižnica

_____________________________

Hrvatska enciklopedija

 

_____________________________

CARNet

_____________________________

 

NOVINE I ČASOPISI

Modra lasta

_____________________________

Drvo znanja

 

_____________________________

Priroda

_____________________________

National Geographic

_____________________________

PCchip

_____________________________

Portal znanstvenih časopisa

 

_____________________________

Europska umjetnost

PRISTUP INFORMACIJAMA

eTwinning

Općina Škabrnja

 

RH MUP

Djelatnici škole

 


RAVNATELJ

Marin Pavičić 

STRUČNA SLUŽBA 


PEDAGOGINJA

Blaženka Barjaktarević 

PSIHOLOGINJA 

Tajana Zubčić 

Lucija Škrokov Kučina (zamjena za porodiljni)

KNJIŽNIČARKA 

Irena Stojanov



UČITELJSKO VIJEĆE 



RAZREDNA NASTAVA

Ljiljana Bilaver 

Marina Ivković

Mari Marinović

Mara Rogić

Ljilja Škara

Nada Vrsaljko


PREDMETNA NASTAVA 


HRVATSKI JEZIK

Stipana Banić

Kristina Paleka

GLAZBENA KULTURA 

Marta Dević 

LIKOVNA KULTURA 

Andro Banovac 

ENGLESKI JEZIK, TALIJANSKI JEZIK

Snježana Matić

Ivanka Škara 

Ivana Galić

MATEMATIKA, FIZIKA

Ivana Ražov

Josip Batinić

PRIRODA, BIOLOGIJA,  KEMIJA

Mira Žilić

Vesna Aralica

POVIJEST 

Ina Marin

GEOGRAFIJA

Silvana Šalina

TEHNIČKA KULTURA, INFORMATIKA

Branka Bajo

TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA 

Mirela Dragoslavić

VJERONAUK 

Ivana Viduka

Anita Žunić-Rogić 


ADMINISTRATIVNO OSOBLJE


TAJNICA

Ivana Ivković

RAČUNOVOĐA

Dinko Peljušić


TEHNIČKO OSOBLJE


DOMAR

Šimun Jurić

KUHAR/KUHARICA

Anita Gazić

Alen Barjaktarević (rodiljni dopust)

SPREMAČICE

Gordana Jurić

Zdenka Knežević

Irena Kardum 

Mirjana Modrić (Područna škola Prkos) 

ŠKOLSKA LIJEČNICA 

 

 
preskoči na navigaciju